kelepir– kaçırmayın haftaya bulamazsınız.

department:

-cumaya gitti

her ay, geceyi ve gece hayatını seven bir ünlü, bir cumasını bizimle paylaşıyor. kameralar ve gazetecilerle dolu yapay bir çekim değil, yaşadığı bir cumanın günlük halinde aktarımı. ne yedi, ne içti, nereye gitti, ne giydi, neyi beğendi, neyi beğenmedi ve neden? kendi arkadaşlarıyla kendi sohbetleri, dedikodular, kendi çektikleri fotoğraflar ve yorumlar yer alacak.
-pazar’lık

belirli bir parayla semt pazarlarında alınabilecek en kaliteli, en moda ürünleri sizin için seçiyoruz. modaya uygun bir tarz için pahalı markaların son koleksiyonlarını edinmenin gerekliliğine inananlar şaşırabilirler.
-işin mutfağı

yeni açılan veya çok tutulan bir cafe, restoran veya barın mutfağına giriyoruz. yemek yapıyoruz, dolapları karıştırıyoruz, aşçısıyla sohbet ediyoruz ve işin mutfağını gözler önüne seriyoruz. yemek yapmak için doğru tarifi bilmek yeterli olmasa da, eğlenmek için yeterli oluyor.

feature:

-layering

modanın özgün stil  üzerinde yarattığı baskı, insanları  tarzlarını giysi seçimleriyle değil, onları kullanışlarıyla ve yorumlayışlarıyla yaratmaya itti. iyi dikilmiş ve tasarlanmış bir elbisenin sahip olduğu stili artık sokağa çıktığımızda her yanımızda gördüğümüz giysilerle yaratmak mümkün değil. özgün olmayan parçalarla özgün stiller yaratmak, ancak kombinasyon yetisiyle mümkün olabiliyor  ve bu üzerimizde eskiye göre daha fazla sayıda giysi taşımamıza neden oluyor. kat kat giyinmeyi, farklı parçaları kombin etmenin inceliklerini inceleyeceğimiz bu yazımızda “layering” hakkında her şeyi bulabilirsiniz.

-bu insanlar nasıl yaşıyor?

sokakta yanınızdan geçen insanın hayatı sizin hayatınıza çok mu uzak? bir günlüğüne, hayatınızda hiç alışık olmadığınız bir mesleğe, yeteneğe, eksikliğe, çevreye sahip olsanız nasıl olurdu? merak ettiğiniz hayatları onları birkaç saatliğine sizin için deneyip, hem yaşamış kadar içeriden hem de gördüklerine şaşıracak kadar dışarıdan bakan gözlerle anlattık.

Advertisements

~ by yagmurbaspinar on March 25, 2010.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: